L'Oréal Professionnel Homme Color farba do włosów 3 szt. odcień 4 Medium Brown (Color Gel Ammoniak-free) 3x50 ml (3474634006474) - OKAZJE Oceń produkt:

od 29,00 PLN

oszczędzasz do 53%

  • Producent: L'Oréal Professionnel
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Kolor: brąz
  • Postać: farba
  • Pojemność: 50 ml

Loreal Homme to linia kosmetyków pielęgnacyjnych dopasowana do walki z problemami skóry głowy i włosów charakterystycznymi dla panów. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swych właściwości wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla panów, który będzie rewelacyjnym wyborem dla panów oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu.

Kosmetyk Cover 5′ jest dedykowany dla panów chcących zatuszować swoje siwe włosy, dostając nadzwyczajnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest widoczna, jednocześnie pozostaje w wyśmienitej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długookresowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny kolor włosów i tuszuje siwe włosy u mężczyzn.

SPOSÓB zastosowania:

Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego korzystania. Koloryzacja Cover 5′ jest wykorzystywana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze towar do uzyskania jednolitego koloru, a w sytuacji sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu produktu.

produkt nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania artykułu to 5 minut (w sytuacji koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i precyzyjnie spłukać włosy.

Tutaj dostępny odcień 4 - brąz!

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Koloryzacja włosów